







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható mennyezeti lámpa LED-technológiával. Elegáns kialakítás, természetes tölgy és fehér fém kombinációjával. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóval a fény fokozatmentesen dimmelhető, a színhőmérséklet állítható, illetve választhat az előre beállított fénymódok közül. Memóriafunkció - bekapcsoláskor az utoljára kiválasztott beállítások megőrződnek, amíg nem módosítja őket. A memóriafunkció csak távirányítóval történő kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos falikapcsolóval. Éjszakai üzemmód - enyhe, tompa fényt biztosít. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Fő anyag | Fém, Fa |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3900 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | PILANA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, középfehér
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, kristály, okos
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Üveg, középfehér
Raktáron
Fém, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás


Műanyag, középfehér
Raktáron
Műanyag, meleg fehér
Raktáron
Üveg, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, szélesség, magasság
RaktáronMűanyag
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron