









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kábelen függesztett csillár modern dizájnnal. Állítható fényerő és színhőmérséklet (3000-6500K) távirányítóval. Éjszakai fény és beállítások memóriája. A távirányító a csomag része.
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 78 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 6240 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 430 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 78 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 78 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Középfehér
Raktáron

Fém, okos
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás




Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás