Hasonlítsd össze az árakat 38 241 Ft-tól 62 552 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 71038 -LED dimmelhető mennyezeti lámpa TESIA LED/60W/230V 3000-6000K+Távirányító
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 38 241 Ft és 62 552 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 20 062 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 62 552 Ft
- 2026. 03. 31. - 62 552 Ft
- 2026. 03. 25. - 52 521 Ft
- 2026. 03. 11. - 51 504 Ft
- 2026. 02. 19. - 56 011 Ft
- 2025. 11. 17. - 51 657 Ft
- 2025. 08. 04. - 54 123 Ft
- 2026. 05. 01. - 62 552 Ft
- 2026. 03. 31. - 62 552 Ft
- 2026. 03. 25. - 42 490 Ft
- 2026. 03. 11. - 42 490 Ft
- 2026. 02. 19. - 49 470 Ft
- 2025. 11. 17. - 45 000 Ft
- 2025. 08. 04. - 52 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern, egyszerű mennyezeti lámpa arany színben. Fényerőszabályzás távirányítóval, amely a csomag része. A fény színének változtatási lehetősége a meleg fehértől a hideg fehérig. Időzítő funkció, amellyel a világítás időtartama az igényei szerint állítható be. Ezen felül memóriával és éjszakai világítással is rendelkezik.
Specifikációk
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 260 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| A teljes fényáram | 3760 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | TESIA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Vélemények
Hasonló termékek

LED mennyezeti lámpa OPAL + távvezérlő + Wifi 48W - LC902Y
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Veri
Raktáron
Binary LED mennyezeti spotlámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 900182 - LED mennyezeti lámpa FUEVA LED/20,5W/230V átm. 28,5 cm
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Immax NEO 07292L - LED+CCT dimmelhető mennyezeti lámpatest SEMPLICI 36W/230V átm. 40 cm + távirányítóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpatest PILANA LED/60W/230V tölgy/fehér átm. 60 cm + távirányító
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa LARIOS LED/60W/230V 3000-6500K ø 49 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Redo 01-3729 - FRISBI LED mennyezeti lámpa 8W 230V IP44 fehér
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Dimmelhető LED-függőlámpa kábelen FALCON II LED/99W/230V, átmérő 60 cm, fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 3316 - TESIA dimmelhető mennyezeti LED lámpa LED/60W/230V, 60 cm + távirányító
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71037 - LED mennyezeti lámpatest TESIA LED/36W/230V 3000K
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpa PILANA LED/48W/230V tölgy/fehér átm. 40 cm + távirányító
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MAYA LED/15W/230V átm. 33 cm IP44 arany
Fém
Raktáron
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - CARVALHO LED mennyezeti lámpa LED/20W/230V, tölgy, átm. 27,5 cm
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa SIRIJA LED/24W/230V átm. 45 cm bézs
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 33209 - LED RGBW dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA-C LED/21W/230V 30x30 cm fehér
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Brilagi - ULTRA SLIM fürdőszobai mennyezeti LED lámpa/18W/230V 30x30 cm ezüst IP54
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ultravékony LED/24W/230V 42x42 cm aranyszínű IP54
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - ULTRA SLIM LED/24W/230V fürdőszobai mennyezeti lámpa 42x42 cm ezüst IP54
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000K átm. 38,3 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Zuma Line WM-C7300-M-BL - LED mennyezeti lámpatest VERI LED/44W/230V átm. 47 cm fekete
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Panel Kiemelő keret
Fém
Raktáron
Brilagi - LED dimmelhető lámpa POOL SQUARE LED/48W/230V 3000-6000K 50x50 cm fehér+DO
RaktáronIngyenes szállítás
Albi általános mennyezeti lámpa
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpa POOL SQUARE LED/48W/230V 50x50 cm fehér
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Zuma Line MS724-R400-GD - LED Dimmelhető lámpa NADI LED/36W/230V átm. 40 cm arany + távirányító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpatest PILANA LED/60W/230V tölgy/fehér 56x56 cm + távirányító
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Veri
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED dimmelhető lámpa POOL SQUARE LED/36W/230V 3000-6000K 40x40 cm fehér+DO
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Searchlight EU3923AB - Asztali lámpa TOUCH 1xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 98762 - Fali lámpa TABILLANO 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 64423 - Mennyezeti lámpa ORADEA 3xE27/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - Kültéri állólámpa BRIDGE 1xE27/14W/230V IP44 80,2 cm
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Argon 0694 - Mennyezeti lámpa GIN 2xE27/15W/230V fehér
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1944 - Asztali lámpa SELEN 2xG9/40W/230V sárgaréz
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron GABI 3xE27/60W/230V arany/fehér á. 45 cm
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron GABI 3xE27/60W/230V arany/fehér
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás








