Ezek is tetszhetnek
9990 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 9990 Ft
- 2026. 03. 06. - 9990 Ft
- 2025. 11. 18. - 7870 Ft
- 2024. 01. 15. - 10 890 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 9990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Mennyezet |
| A teljes fényáram | 1850 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Hely | Fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Feszültség | 230 V |
| Stílus | Egyéb |
| Alak | Kerek |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 130 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | Galaxy Polux, DETROIT Polux, Selina Polux, CLOUD Polux, ADAR Sanico, MOON Polux |
| Gyártó | Polux |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Az elvárásaim teljesítése
Ajánljuk

13 745 Ft14 885 Ft
6 db fehér, kerek GU10-es beépíthető spotlámpa szett (50 mm, IP44) - Xena
IP44, mennyezeti, beépíthető
Raktáron


































































