Hasonlítsd össze az árakat 83 890 Ft-tól 100 668 Ft-ig 2 webáruházban:
Globo 68157-48 - KLARA LED 48W/230V mennyezeti lámpa, 50 cm, távirányítóval
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 83 890 Ft és 100 668 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 16 778 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 11. - 100 668 Ft
- 2026. 03. 27. - 100 668 Ft
- 2026. 05. 11. - 100 668 Ft
- 2026. 03. 27. - 100 668 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern, energiatakarékos LED mennyezeti lámpa. Csak beltéri használatra alkalmas (IP20). Egyszerű vezérlés távirányítóval (a csomag tartalmazza a távirányítót és 2 db AAA elemet). A távirányítóval szabályozhatja a fényerőt és a fény színét. Színhőmérséklet: 2700 K–6000 K. Éjszakai fény üzemmód. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor megmaradnak az utolsó beállítások, amíg meg nem változtatja azokat. A fény színe hagyományos falikapcsolóval is állítható. Beépített energiatakarékos LED forrás.
Specifikációk
| Fény színe | Hideg fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3400 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 235 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Series | KLARA Globo |
| Gyártó | Globo |
Hasonló termékek

Brilagi - dimmelhető LED kábellel függesztett csillár FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71038 -LED dimmelhető mennyezeti lámpa TESIA LED/60W/230V 3000-6000K+Távirányító
Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Dimmelhető LED-függőlámpa kábelen FALCON II LED/99W/230V, átmérő 60 cm, fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Gallery LED falikar
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - MODERN MINI LED mennyezeti lámpa 65W/230V 3000-6000K + távirányító
Szélesség, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa LARIOS LED/48W/230V 3000-6500K ø 39 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Veri
Raktáron
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa LARIOS LED/60W/230V 3000-6500K ø 49 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpatest PILANA LED/60W/230V tölgy/fehér átm. 60 cm + távirányító
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MAYA LED/15W/230V átm. 33 cm IP44 arany
Fém
Raktáron
Fada LED egyágú függesztett lámpa
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpa POOL SQUARE LED/48W/230V 3000-6000K 50x50 cm fehér+DO
RaktáronIngyenes szállítás
Brilo - CTS LED mennyezeti lámpatest, 21W/230V, 3000/4000K, Ø 37 cm, matt króm
Fém
Raktáron
Rabalux 71037 - LED mennyezeti lámpatest TESIA LED/36W/230V 3000K
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 12382-30 - LED Mennyezeti lámpa TIBEY LED/30W/230V 45x45 cm
Egy izzóval, több mint egy izzóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpa POOL SQUARE LED/36W/230V 3000-6000K 40x40 cm fehér+DO
RaktáronIngyenes szállítás
Cameleon
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED mennyezeti lámpa OPAL + távvezérlő + Wifi 48W - LC902Y
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Mennyezeti lámpa VITAL LED/24W/230V matt króm
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fényerőszabályozható lámpatest PILANA LED/48W/230V tölgy/fehér 42x42 cm + távirányító
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpa PILANA LED/48W/230V tölgy/fehér átm. 40 cm + távirányító
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 33209 - LED RGBW dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA-C LED/21W/230V 30x30 cm fehér
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Binary LED mennyezeti spotlámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Philips TOBA LED 23W 230V állítható mennyezeti lámpa 2700-6500K + DO
RaktáronIngyenes szállítás
Briloner 3192-018 - LED Mennyezeti lámpa FRAMES 2xLED/16W/230V
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
5MM LED sínrendszeres lámpafej
Raktáron
5MM LED sínrendszeres lámpafej
Raktáron
5MM LED sínrendszeres lámpafej
Raktáron
5MM LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
3 darabos csomag Philips Hue WACA dimmelhető LED izzó E27/8W/230V 2200-6500K
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED RGBW dimmelhető spotlámpa SELE 4xGU10/4,8W/230V fehér
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MOON LED/18W/230V króm IP44
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ULTRA VÉKONY LED/18W/230V Ø 30 cm aranyszínű IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás








