





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval állítható. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (kompatibilis Android és iOS rendszerekkel). Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Fokozatos fényerőszabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Lehetőség a lámpa bekapcsolásának és kikapcsolásának időzítésére. A lámpák távirányítóval és mobiltelefonnal egyidejűleg vezérelhetők. A távirányító nem része a csomagnak, de külön megvásárolható.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Irányítás telefonnal/Bluetooth |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 31,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 31,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 315 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 31,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | HERRORA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote |
| Gyártó | Eglo |

Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, hideg fehér
Raktáron




Műanyag, meleg fehér
Raktáron
Műanyag, középfehér
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, középfehér
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron

Fém
Raktáron

Fém, szélesség, magasság
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás



Műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Átmérő, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, hideg fehér
Raktáron

Hideg fehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás