







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 112 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Meleg fehér
Raktáron





Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Meleg fehér
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
Raktáron
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Fa
RaktáronIngyenes szállítás



Középfehér
Raktáron


Fém, műanyag
Raktáron




Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás