
Prezent 71340 - AMBIA LED dimmelhető mennyezeti lámpa LED/40W/230V, átmérő 49,5 cm, átlátszó
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 17 890 Ft
- 2026. 04. 21. - 17 890 Ft
- 2026. 02. 03. - 21 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern mennyezeti lámpatest energiatakarékos LED-forrással. Csak beltéri használatra (IP20). Lépcsőzetesen dimmelhető hagyományos fali kapcsolóval. A fény színe a lámpatest hátoldalán található kapcsolóval állítható. Színhőmérséklet: 3000 / 4000 / 6500 K. Memóriafunkció – bekapcsoláskor a lámpa megőrzi az utolsó beállításokat, amíg azokat nem módosítja.
Specifikációk
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4150 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 290 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | AMBIA Prezent, UP WHITE Prezent |
| Gyártó | Prezent |
Ajánljuk


LED panel fekete téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Fém, okos
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete 120 cm beépített LED-del, dim to warm - Liv
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5021 - LED Fali spotlámpa HAROLD LED/5W/230V IP44
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Searchlight EU3923AB - Asztali lámpa TOUCH 1xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 98762 - Fali lámpa TABILLANO 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Eglo 99263 - FUEVA 5 LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest 16,5W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 64423 - Mennyezeti lámpa ORADEA 3xE27/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás