



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED dizájn mennyezeti lámpatest. Nagyon energiatakarékos LED-technológia kétféle LED-chip-pel. Dimmelés és színhőmérséklet-változtatás. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag tartozéka. A fény színe egyszerű fali kapcsolóval is beállítható.
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 72 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 5340 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 370 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 72 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 72 W |
| Series | MODERN Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
Raktáron


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




Fém
RaktáronIngyenes szállítás


LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás