








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa távirányítóval. Kényelmes vezérlés távirányítóval vagy a LampSmart Pro alkalmazáson keresztül (Bluetooth protokoll). Fokozatosan dimenzionálható, színváltoztatható fény vagy választhat a előre beállított üzemmódok között. Memória funkció - a lámpa bekapcsolása után az utolsó beállítások megmaradnak, amíg nem változtat rajtuk (csak távirányítóval működik, falit kapcsolóval a memória funkció nem működik). Éjszakai üzemmód - tompított fényben világít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Lugas/Kert és utak/Fürdőszoba |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 3000 lm |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 205 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Series | FRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
A lámpa világít, jól néz ki. De nem tudom összekapcsolni a távirányítóval, sem az alkalmazással. Pedig ez volt az egyik fő oka annak, hogy ezt választottam.


Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás




Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás




Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás