



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A világítás új irányt vesz - EGLO connect Állítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes alkalmazás AwoX Home CONTROL (kompatibilis Androiddal és iOS-szel). Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Funkció RGB - választható 16 millió szín. Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Be- és kikapcsolás időzítése. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. Távirányító nem része a csomagnak, de külön megvásárolható.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető mobiltelefonnal/RGB |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 1700 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| Series | ROVITO Eglo |
| Gyártó | Eglo |



Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, okos
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás


IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás