









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Érintőkapcsoló és fokozatmentes fényerőszabályzó a könnyű kezelhetőségért. A színek rögzíthetők, az RGB pedig széles színválasztékot biztosít. Kábelhosszúság: 1,2 m. Az adapter és az USB kábel a csomag része.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal, Éjjeliszekrény |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W/2 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/2700/6500 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 538 lm |
| Típus | Asztali lámpa |
| Funkció | RGB/Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W/2 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Iroda |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | JULSY Globo, OFFICE LAMP Globo, GERALDO Globo |
| Gyártó | Globo |

LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás