




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Sokoldalú, nagy teljesítményű, de gazdaságos asztali nagyító világítással. Új, téglalap alakú lencseformával és a megvilágítás fényerejének fokozatmentes érintésvezérlésével. Ideális otthoni, irodai, műhelyi, bolti használatra, és különösen alkalmas elektronikai munkákhoz. Íróasztali lámpaként is használható. A kiváló minőségű üveglencse (3 dioptria) alkalmas finom munkákhoz. A nagyító lencsetakaróval és hosszú karral van felszerelve a nagy mozgástartomány érdekében. A nagyító előnye, hogy a nagyító fején található érintésvezérlő gombok segítségével folyamatosan változtatható a fényerősség (dimmer). Hosszú kar a nagy mozgástartományhoz. Kiváló minőségű üveglencse. Nagyítás: 1.75x. Lencse anyaga: üveg. Nagyító méretei: 170 x 105 mm. Fényforrás: 72x SMD LED. Rögzítés: asztali klipsz. Maximális rögzítési méret: 60 mm. Állványkar hossza: 790 mm.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Anyag | Üveg |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Asztali lámpa/Optika |
| Hely | Iroda/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A teljes fényáram | 850 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Stílus | Egyéb |
| Dugó típusa | C |
| Series | MAGNIFIER Geti |
| Gyártó | Geti |

Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás