









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED asztali lámpa, amely támogatja a vezeték nélküli Qi-töltést és a hagyományos, beépített USB-portos töltést. Ideális dolgozószobába vagy gyerekszobába. Állítható színhőmérséklet: 2700-5500 K. A fehér bőrhatás stílusos megjelenést kölcsönöz. Az LCD teljes kikapcsolásának lehetősége. Érintésvezérlés. Funkciók: óra, dátum, hőmérő, ébresztő. Dönthető kar. Előnyök: Akár 80%-os energia-megtakarítás a hagyományos lámpákhoz képest, hosszú élettartam.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-5500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Típus | Asztali lámpa |
| Funkció | Érintős kapcsoló/LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Feszültség | 230/5 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8,5 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Iroda/Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8,5 W |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Bekötés módja | USB/Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Stílus | Egyéb |
| Series | TABLE LAMPS Immax, TABLE LAMPS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Jól néz ki.
Éjszaka a kijelző elég sok fényt bocsát ki.

LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fa, okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fa, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, csipeszes, távirányítós
Raktáron
LED, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Ingyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron