



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az asztali lámpa ideális megoldás irodájába, dolgozószobájába, gyerekszobába, illetve minden olyan helyre, ahol megbízható és hatékony világításra van szükség. A lámpa fényhőmérsékletének beállítási lehetőségével rendelkezik – meleg, nappali és hideg fehér (3000K, 4000K, 5500K). Az USB-A port segítségével telefonok vagy más eszközök tölthetők (USB kábel nem tartozék). 5 fokozatú fényerő-szabályozás. Intuitív érintésvezérlés az egyszerű használatért. Az alap mérete: 17 x 16 cm. Tápkábel hossza: 1,5 m. USB-A kimenet: 5V DC, 2,1 A. Névleges teljesítmény: 24 W. Tápegység bemenet: 220-240V AC, 50 Hz. Tápegység kimenet: 24V DC, 1 A.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Fény színe | Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Iroda/Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Újratölthető |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| A teljes fényáram | 568 lm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Dugó típusa | C |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/5500 K |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7,5 W |
| Series | TABLE LAMP Geti |
| Gyártó | Geti |

Fa, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fa, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás