






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern lámpa beépített LED fényforrással és éjszakai világítással. A lámpa testén található panel segítségével a nappali időszaknak megfelelően 3 fényerősség közül választhat. A rugalmas, dönthető kar lehetővé teszi a világítás szögének beállítását az Ön igényei szerint. Az éjszakai lámpa RGB változó színskálával pihentető és alvásra alkalmas légkört teremt.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Iroda/Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia/RGB/Érintős kapcsoló |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 5500 K |
| A teljes fényáram | 270 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 35000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Dugó típusa | USB/C |
| Series | PDL20 Platinet |
| Gyártó | Platinet |
Felhasználói értékelések
minőség

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, üveg
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron