













Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% mikroszál – poliészter Finom, sűrűn szőtt textília Puha, meleg és állandó alakú Gyűrődésmentes anyag Szín Rózsaszín Arany Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártói címke szerint) Nem szükséges vasalni Alkalmas allergiások, kisgyermekek és légzőszervi problémákkal küzdők számára Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Mossa külön, kifordítva és zipzárral bezárva Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Válassza a kímélő centrifugálást A csomag tartalma (a választott változattól függően) Ágynemű 140 × 200 cm: 1× takaróhuzat 140 × 200 cm | 1× párnahuzat 70 × 80 cm Kényelem és könnyű ápolás mindennap A mikroszálas ágyneműhuzat kombinálja a puhaságot, melegséget és a praktikus karbantartást, amelyet a mindennapokban értékelni fog. A gyűrődésmentes anyag és a könnyű mosás révén ideális választás a modern otthonokba, ahol a kényelem és az időmegtakarítás fontos szerepet játszik. Kellemes szerkezete és tartós színei biztosítják, hogy hálószobája hosszú ideig hangulatos és friss legyen. Inspirálódjon tovább Mikroszálas ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba Mikroflanel ágyneműhuzat Nem licences gyerek ágyneműhuzat 6 részes ágynemű
| Anyag | Mikroszálas, Mikroflanel, 100% poliészter |
|---|---|
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Egyszemélyes, Kétszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ágynemű mintája | Pillangó |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Pamut, virágos, gombos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Virágos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, kétszemélyes, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Krepp, csíkos, gombos
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron