






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Felületre szerelhető FLAT LED panel. A fényhőmérséklet meleg fehérről (2700 K) a nappali fényre (5000 K) állítható. A csomag tartalmaz egy távirányítót (memória funkcióval), amivel a fényerősség is állítható.
| Fény színe | Középfehér |
|---|---|
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Színhőmérséklet | 2700-5000 K |
| A teljes fényáram | 1450 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Series | FLAT Paul Neuhaus |
| Gyártó | Paul Neuhaus |



Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron








Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás