








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a SmartLED márkától származik, raktárunkban van, ára 22890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 5400 lm |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 375 W |
| Feszültség | 230 V |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED, UP SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, okos
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Okos
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
