










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern álló lámpa. Csak beltéri használatra alkalmas (IP20). Egyszerű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is vezérelhető. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel egyaránt. A lámpatest folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-váltást kínál. Színhőmérséklet: 3000K és 6500K között állítható. Memória funkció és éjszakai fény mód. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Dimmelhető | Igen |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 80 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 5200 lm |
| Típus | Állólámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 360 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 80 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Dugó típusa | C |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 80 W |
| Series | LAMP Nedes |
| Gyártó | NEDES |

LED, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás