







Méretek 82×49×41 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Sötétszürke (grafit) Öko bőr: Sötétszürke (grafit) Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 49 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 82 cm Ülésmagasság: 47 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,6 kg Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célra készült, csak otthoni használatra.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 41 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa, Műanyag |
| Szín | Szürke |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Szürke |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázással |
| Lábak anyaga | Fa |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,6 kg |

82×49×41 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49 cm, kárpitozott, bükkfa
Raktáron
82×49×41 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×56 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×56 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×52×48 cm, kárpitozott, bükkfa
Raktáron
Fa, kartámasszal, tölgyfa
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
82×49×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, diófa
Raktáron
81×51×55 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, bükkfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
50×70 cm, pamut, szett
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron