








Méretek 86×45×55 cm
Válassz 2 üzlet közül 12 628 Ft és 14 361 Ft közötti árkategóriában:
Anyag Bársonyszövet: Fekete Fém: Fadekoráció Méretek ( ± 1 cm) Szélesség: 45 cm Mélység: 55 cm Magasság: 86 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Ülésmélység: 40 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg kialakítás Puhán párnázott, kárpitozott étkezőszék Időtlen dizájn finom varrással Erős, porfestékkel bevont fém lábak Szétszerelt állapotban szállítjuk A stílus egyszerű formák és magas funkcionalitás egyesítése. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Remek kiegészítők a skandináv étkezőhöz az örökzöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv belső terek nélkülözhetetlen elemei a nagy ablakok és a világítás, amely biztosítja a fényt a rövid napok alatt is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű varrás és fém lábak fahatású dekorral illeszkednek az asztalhoz, mely fém elemekkel rendelkezik. Kiválóan mutatnak különféle színek az egy asztalnál lévő székeken . Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
| Súly | 4,2 kg |

86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 5 webáruházban

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban

86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×54×46 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×54×59 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×45×52 cm, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
82×49 cm, kárpitozott, bükkfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×49×41 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×50×51 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Kárpitozott, szövet ülőrésszel

Kartámasszal, műanyag, skandináv stílusú
Raktáron
81×51×55 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron