








Méretek 86×45×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Fekete Fém: Fa dekor Méretek (± 1 cm) Szélesség: 45 cm Mélység: 55 cm Magasság: 86 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Ülésmélység: 40 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtlen dizájn finom steppelésekkel Erős fém lábak porszórt festékkel Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely ötvözi az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Tegyen a visszafogott kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Kitűnő kiegészítők a skandináv étkezőbe a örökzöld növények, színes alátétek és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely garantálja a fényt a rövid nappalokon is. A Lava kárpitozott étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Az egyszerű steppelés és a fa dekorú kovácsolt lábak harmóniában vannak egy fém elemekkel díszített asztallal. Kiválóan mutatnak a különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
| Súly | 4,2 kg |

86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×54×46 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×54×59 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva
87×45×52 cm, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
82×49×41 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, kárpitozott, bükkfa
Raktáron
80×50×51 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
81×51×55 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fából
Raktáron