





Méretek 82×48×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag: Fekete Eco bőr: Fekete Fa: Bükk Méret Szélesség: 49 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 82 cm Ülésmagasság: 47 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,6 kg Megj.: A termék nem kereskedelmi célokra készült, kizárólag otthoni használatra.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

82×48×56 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×52×48 cm, kárpitozott, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kartámasszal, tölgyfa
Raktáron
82×49 cm, kárpitozott, bükkfa
Raktáron
82×49×41 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
81×51×55 cm, fa, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
51×57 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

91×52×45 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
92×58×52 cm, modern stílusú, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
91×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva