


Méretek 40×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Betét anyaga: 100% poliészter Szín Piros Kék Méretek Szélesség: 40 cm Hossz: 40 cm Vastagság: 5 cm Súly: 0,463 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag részét képezi Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Pamut |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Pöttyök |
| Szín | Piros |
| Termék színe | Piros, Kék |
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 40 x 40 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Hosszúság | 40 cm |
| Súly | 0,463 kg |

40×40 cm, dísz, pamut
Raktáron
Dísz, szabálytalan formájú
Raktáron
48×48 cm, kerek, klasszikus

Dísz, pamut, hipoallergén
Raktáron
30×15 cm, pamut, téglalap alakú
Raktáron

30×10 cm, pamut, téglalap alakú
Raktáron

30×50 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
Henger alakú, klasszikus, utazópárnák
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron

Szabálytalan formájú, henger alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
41×52 cm, klasszikus



45×45 cm, tollas, pamut

45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Anatómiai
RaktáronIngyenes szállítás
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, csíkos
Raktáron
40×40 cm, dísz, pamut

Dísz, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Dísz, pamut, kerek
Raktáron
Dísz, négyzet alakú

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú

Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron


Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron