


Méretek 40×5 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Fekete Bézs Fekete Méretek Szélesség: 40 cm Hosszúság: 40 cm Vastagság: 5 cm Súly: 0,463 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzárral A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Fehérítés tilos Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 5 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Fénykép |
| Szín | Bézs |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Bézs |
| Párna mérete | 40 x 40 cm |
| Töltet | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Hosszúság | 40 cm |
| Huzat anyaga | 100% pamut |
| Súly | 0,463 kg |

Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron