
Díszpárna KELLA 45x45 cm, narancssárga
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
RaktáronMéretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% poliészter Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Barna Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzárral A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Kis részlet, nagy hatás A díszpárnák azok a kis részletek, amelyek nagy változást hozhatnak az enteriőrben. Egyszerűen feldobhatja velük a kanapét, ágyat vagy fotelt, és új karaktert adhat a térnek – az elegánstól és nyugodttól a játékos és vidámig. A széles szín-, minta- és anyagválasztéknak köszönhetően könnyen kialakíthat egy olyan kombinációt, amely harmonizál az Ön személyes stílusával. A párnák nem csak a megjelenésről szólnak – kényelmet, otthonosságot és az otthon érzését is biztosítják. És ha változásra vágyik? Elég kicserélni a huzatot, és a szoba atmoszférája azonnal megváltozik.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Csíkok |
| Rögzítés | Cipzár |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Kerek, klasszikus, csíkos
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter huzattal
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Pamut, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Pamut, kerek, klasszikus
Raktáron
Dísz, pamut, kerek
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Dísz, kerek, szabálytalan formájú
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, anatómiai, dísz
Raktáron
Dísz, pamut, kerek
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva