


Méretek 40×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Piros Kék Méretek Szélesség: 40 cm Hosszúság: 40 cm Vastagság: 5 cm Súly: 0,463 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Rögzítés | Cipzár |
| Minta | Mintával |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 40 x 40 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 40 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Súly | 0,463 kg |

40×40 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
48×48 cm, kerek, klasszikus

30×10 cm, pamut, téglalap alakú
Raktáron
30×50 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron

Henger alakú, klasszikus, utazópárnák
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron


45×45 cm, tollas, pamut

41×52 cm, klasszikus

45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, csíkos
Raktáron
Dísz, pamut, kerek
Raktáron
Dísz, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus


Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Klasszikus, csíkos
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
40×60 cm, tollas, pamut

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron