
Dekoratív párna KJELD 45x45 cm, zöld
45×45 cm, poliészter huzattal, négyzet alakú
RaktáronMéretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter Töltet: 100% poliészter Szín Barna Méretek Szélesség: 45 cm Hossz: 45 cm Vastagság: 10 cm Súly: 0,49 kg Kialakítás Belső töltettel Cipzáras záródás Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Ne szárítsa szárítógépben Nem vízálló Kényelem karnyújtásnyira Adjon otthonának egy darabka kényelmet és stílust. Ez a puha párna nemcsak esztétikai kiegészítő, hanem praktikus segédeszköz is a hosszú nap utáni kikapcsolódáshoz. Finom felületének és minőségi töltetének köszönhetően kényelmes támogatást nyújt ülés és fekvés közben is. Remekül illik kanapéra, fotelre vagy dekorációként az ágyra. Könnyen karbantartható, így szépségét és komfortját sokáig élvezheti.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Poliészter |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |

45×45 cm, poliészter huzattal, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, poliészter huzattal, négyzet alakú
Raktáron
Klasszikus
Raktáron


45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

Dísz, poliészter huzattal
Raktáron

38×38 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Dísz, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, anatómiai, dísz
Raktáron
40×40 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
40×40 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Szabálytalan formájú, klasszikus, csíkos
Raktáron

Szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron

45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Dísz, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva