

Méretek 30×10 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Pamut Poliészter Szín Szürke Méretek Szélesség: 30 cm Hossz: 50 cm Magasság: 10 cm Kialakítás A párna mosható Kültéri és beltéri használatra egyaránt Ne fehérítse Ne szárítsa gépben
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 10 cm |
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Alak | Téglalap alakú |
| Anyag | Poliészter, Pamut |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Hossz | 50 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Rögzítés | Záró nélkül |
| Párna mérete | 50 x 30 cm |
| Stílus | Modern |

Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, kerek
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Dísz, pamut, kerek
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, tollas, pamut

48×48 cm, kerek, klasszikus

50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron

Szabálytalan formájú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus


45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
62×62 cm, klasszikus, egyszínű
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, csíkos
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron

Klasszikus, csíkos
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Memóriahabos, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron



50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Henger alakú, klasszikus, utazópárnák
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva