










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos mennyezeti lámpa LED-technológiával. Elegánsan egyszerű kialakítás. Még távolról is segít megteremteni az ideális világítást, amelyre az adott helyzetben számít. Fényerőszabályozás és színhőmérséklet-változtatás a meleg, pihentető árnyalattól a természetesen át a hideg fehér tónusig, illetve egyéni fényüzemmódok beállítása. Vezérlés Immax NEO PRO alkalmazással (kompatibilis iOS-szel és Androiddal). Egyszerű összekapcsolás az alkalmazással - elég az eszközt a saját Wi-Fi hálózatához csatlakoztatni. Továbbá kompatibilis hangasszisztensekkel: Amazon Alexa, Apple Siri Parancsok, Google Assistant, TUYA, LIDL. A LED-technológia akár 80%-kal is csökkentheti az energiaköltségeket. Távirányító szintén a csomag része. Wi-Fi Tuya Beacon egy modernebb és továbbfejlesztett verziója a TUYA-nak, amely a Wi‑Fi legjobb tulajdonságait (távoli vezérlés, automatizálás) ötvözi a Bluetooth előnyeivel (gyors párosítás és helyi vezérlés megszakítások nélkül). Ahhoz, hogy a lámpát távirányítóval tudja vezérelni, először hozzá kell adnia azt az Immax NEO PRO alkalmazáshoz! Részletes információk a használati útmutatóban találhatók. Töltse le a Immax NEO alkalmazást, és okos otthonát hanggal, mobilon, tableten vagy távirányítóval irányíthatja. A vezérlést egy új generációs mobilalkalmazás biztosítja. Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen kezelhető egységgé integrálni. A világításon és számos okosotthon-elem kezelésén túl képes kezelni biztonsági elemeket is, például riasztót, kamerákat és különféle biztonsági érzékelőket. Az alkalmazás támogatja az ön telefonján használt nyelvet.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Hideg fehér |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| A teljes fényáram | 2100 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| Series | SMART Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron



Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás