Ezek is tetszhetnek
LED RGBW Dimmelhető gyermek éjszakai kislámpa ébresztőórával FILIP LED/1,5W/5V 1500 mAh
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 11 390 Ft
- 2025. 09. 16. - 11 390 Ft
Termékleírás
Modern LED éjszakai lámpa.Tökéletes megoldás gyerekszobába, hálószobába és íróasztalra egyaránt.Színes RGB háttérvilágítással, érintésérzékeny kapcsolóval, ébresztő funkcióval és kijelzős órával rendelkezik.Sok praktikus funkciót egyesít egy kompakt készülékben.Két független ébresztő, a hét napjainak kiválasztásával.Szundi mód – akár három ismétléssel.Ébresztő hangerejének és hangjainak beállítása.Beszélt idő funkció mozgásérzékelővel (angol nyelven).Alvás tréning – előre programozott alvási időkkel, automatikus háttérvilágítással és fokozatos fényerőváltozással.Visszaszámláló időzítő ébresztővel (1 - 59 perc).Éjszakai fény funkció.Színes dinoszaurusz taréj RGB háttérvilágítással.3 világítási mód és színválaszték.Fokozatos fényerőcsökkenés.Az éjszakai fény automatikusan bekapcsol az ébresztő előtt (0:00 és 8:00 között).Hőmérő egységváltási lehetőséggel (°C/°F).Beépített akkumulátor: 1x 18650 Li-ion 1500 mAh.Üzemidő: akár 10 nap.Minimális töltési ciklusok száma: 800.Töltés USB-C porton keresztül (1 m-es kábel a csomagban).
Specifikációk
| Éjjeli lámpa | Igen |
|---|---|
| Elem élettartam | 240 h |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Asztali lámpa/Éjjeli lámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Kapacitás | 1500 mAh |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Series | SILICONE KIDS Baterie centrum, ANIMAL Polux, BEAR Polux |
| Gyártó | Polux |
Ajánljuk

Gyerek függőlámpa bézs hőlégballon - Air Balloon
Mennyezeti
Raktáron
Arany majom fali lámpa - Animal Monkey
Fali
Raktáron
Sonic a sündisznó Right 3D LED éjjeli lámpa, éjszakai fény
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Gyerekszoba mennyezeti lámpa fehér virágokkal - Harrie a virágok között
Mennyezeti
Raktáron
Mancs Őrjárat Smile mini LED lámpa
Fali
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Philips 32809/31/P3 - CANAVAL LED 18W/230V állítható mennyezeti lámpa
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa CHLOE AR111 1xGU10/12W/230V
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Rabalux 2163 - Csillár ALESSANDRA 3xE27/60W/230V fehér
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 97552 - LED dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA 1 LED/27W/230V 3000K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár rúdon RETRO II 1xE27/60W/230V
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa BLAKE 2 GU10/50W/230V IP65
230V
Raktáron
Eglo 98096 - LED Kültéri lámpa MANFRIA LED/10W/230V IP44 magasság 380
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - Fényerőszabályozható LED mennyezeti lámpa TOBA LED/23W/230V + távirányító
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
OAK függeszték 3xE27/60W/230V tölgy, átmérő 47,5 cm
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa LED/24W/230V IP54
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5053 - LED Mennyezeti lámpa CARMELA LED/50W/230V
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa ROPE ARTHUR 1xE27/12W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa HADAR 2xGU10/10W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás





























































