







Méretek 82×59×62 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Bézs Lakkozott acél: Fekete Méretek Szélesség: 59 cm Ülőrész szélessége: 35 - 41 cm Mélység: 62 cm Ülőrész mélysége: 44 cm Magasság: 82 cm Ülőrész magassága: 48 cm Háttámla magassága: 61 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 6,1 kg kialakítás Nadčasový prošívaný design v kombinaci s kiváló ergonómiával Puhán bársonyos anyag, amely ellenáll a szennyeződéseknek Ideális nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Szétszerelt állapotban szállítjuk - egyszerű összeszerelés Bársonyos étkezőfotelek elegáns és kényelmes megoldást kínálnak minden étkező vagy konyha számára. A puha bársonyos felület luxus érzetet kelt mind a látvány, mind az érintés terén, míg a puha párnázás és ergonomikus forma kényelmet biztosít hosszas ülés esetén is. Ez a típusú fotel nemcsak praktikus bútordarab, hanem jelentős design elem is, amely azonnal magára vonja a figyelmet. Kiválóan alkalmas mindennapi étkezéshez és alkalmi vendégeskedéshez egyaránt. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Étkezőszékek Bárszékek
| Szélesség: | 59 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Kialakítás | Fotel szék |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés magasság | 48 cm |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Súly | 6,1 kg |
| Ülésszélesség | 35 - 41 cm |

82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron