






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Fekete Fém: Matt fekete Méretek Szélesség: 43 cm Ülőfelület szélessége: 43 cm Mélység: 51 cm Ülésmélység: 38,5 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázással Időtálló design finom varrással Erős fémlábak porbevonatos festéssel Lapraszerelt szállítás Stílus, amely ötvözi az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőben a örökzöld növények, színes terítők és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem létezhet nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek világítást biztosítanak a rövid napokon is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által ihletett étkezőbe. Egyszerű varrás és fekete lábak kombinálva az asztallal, amely fém elemeket tartalmaz. Kiválóan mutatnak a különböző színű székek egy asztal körül. Ne féljen a változásoktól.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
Felhasználói értékelések
Esztétikus
Nem volt összeszerelési útmutató
Nem lehetett összerakni a pontatlan gyártás miatt kis alakítás nélkül
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
81×51×55 cm, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
85×57×47 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva