





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kialakítású mennyezeti lámpatest. Állítható fényerő és változtatható fényszín. RGB - csak a világítás középső része. Színhőmérséklet: 3000 - 6000K. A lámpa távirányítóval vezérelhető, amely a csomagban található.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 21,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 21,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 195 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| A teljes fényáram | 2800 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21,5 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Stílus | Egyéb |
| Series | BORDONARA Eglo, MARMORATA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás



Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron