









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa, amely kényelmesen vezérelhető távirányítóval. Fokozatmentesen dimmelhető, a fény színe változtatható, illetve választhatók előre beállított üzemmódok. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára választott beállításokat, amíg nem változtat rajtuk. A memóriafunkció csak távirányítós kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos fali kapcsolóval. Klasszikus kapcsolóval történő kikapcsoláskor megváltozik a színhőmérséklet. Éjszakai üzemmód - tompított, szelíd fényt ad. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag részét képezi (elemek nincsenek a csomagban).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 310 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Series | POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás