















Méretek 83×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 230 cm Szín: Butter yellow – krémszínű Sarokváltozat: Univerzális sarok Párnahuzat 34 x 47 cm: Cipzár Kárpit: POSO 105 Megjegyzés: Az faforgács dekoráció a kanapé belsejében eltérhet a termék fotójától. Kanapé anyaga A szerkezet tömör fából és kiváló minőségű faforgácslapból készült. A kanapé vázának kiegészítő anyagai rétegelt lemez és kemény lemez. A kanapé ülései T30 poliuretán habból készülnek. Kárpit összetétele: 90% poliészter, 10% nejlon Kárpit anyaga: Kordbársony (Velúr) Habszivacs típusa: T30 poliuretán Ülőpárna típusa: Habkitöltés Habkitöltés magassága: 8 cm Párnabetét 34 x 47 cm: Molin Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus Kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülőmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm Fekvőfelület: 140 x 200 cm Párna mérete: 34 x 47 cm Felszerelés Tárolóhely: Igen Alvási módosítás: Igen Alvási módosítás Átalakítás ágyba: Igen Átalakítás típusa: Kézi mechanizmus nélküli átalakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso A Poso anyag plüssös puhasága kordbársonyra emlékeztet. Egyedülálló 3D hatása kellemes tapintású, emellett rendkívül erős és tartós. A felszíni finom szőr szálak speciális kárpitozott bútorokhoz való tisztítószerekkel könnyen tisztíthatók. Egyedi tulajdonságai miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozott anyagaként használják. 90% poliészterből és 10% nylonból készül, 350 g/m2 magas grammsúlyban.Az alkalmazott szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy meghatározott ciklusszám után a szövet kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso szövet 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Átlagos háztartási szövetek körülbelül 20 000 ciklust bírnak ki.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Kanapé alvófelület | 200 x 140 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 2 hét múlva
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
95×240×102 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú

Balos, szövet, állítható
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Jobbos, lábakkal
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

Fa
Raktáron
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
Modern stílusú, jobbos, ágyneműtartós
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos
Raktáron
85×220×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
Jobbos, szövet, lábakkal
Raktáron
98×227×165 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
83×265×89 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
85×220×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
86×201×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva