





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kanapé anyaga Váz: Forgácslap, tömör fa Huzat: Paros 06 Huzat színe: Sötétszürke Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Velúrszövet Kopásállóság (Martindale): 50 000 Ülőfelület típusa: Hab töltet Hab típusa: Polyuretán hab T30 Lábak: Műanyag A kanapé Paros anyaggal van bevonva, amely kellemes textúrájú és plüss érzetet kelt, továbbá magas kopásállósággal rendelkezik. Az ülőfelület rugalmas poliuretán habból készül, ami kényelmes ülést biztosít. A szerkezetet erős forgácslap és tömör fa alkotja. Kanapé méretei Kialakítás: Sarokülőgarnitúra Sarok: Univerzális Szélesség: 220 cm Mélység: 140 cm Magasság: 85 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm Alvófelület mérete: 130 x 200 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (a kanapé ülőrészénél) Ágyazható kialakítás: Igen Szabadon álló támasztó párnák: 3 db Dekoratív párnák: 2 db Lapra szerelt állapotban szállítva. Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól. Paros Kellemes tapintású Paros textília, amely plüss anyagok közé tartozik rendszeres szerkezettel. 100% poliészterből készül, amely ellenállóvá és tartóssá teszi az anyagot. A bársonyos felület könnyen tisztítható speciális kárpittisztító szerekkel. Funkcionális tulajdonságai miatt széles körben használják kárpitos textíliaként fotelekhez, kárpitozott ágyakhoz vagy ülőgarnitúrákhoz. Fontos paraméter, hogy a használt szövetek milyen erősek és mennyire ellenállóak a kopással szemben, az úgynevezett. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy meghatározott számú ciklus után az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Paros szövet büszkélkedhet a 50.000 ciklussal. A háztartásban használatos szokásos szövetek körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
| Mélység: | 140 cm |
|---|
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Kanapé alvófelület | 200 x 130 cm |

84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Modern stílusú, szövet, lábakkal
Raktáron
98×227×165 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos

85×220×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
95×240×187 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
82×246×145 cm, ágyazható, modern stílusú

89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Fa
Raktáron
84×274×160 cm, modern stílusú, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
85×220×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
Jobbos, lábakkal
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron