















Méretek 83×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: 230 cm-es kanapé Szín: Mentol zöld Sarokváltozat: Univerzális sarok Párnahuzatok (34 x 47 cm) zárása: Cipzár Kárpit: POSO 47 Megjegyzés: A faforgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. A kanapé anyaga A szerkezet tömör fából és magas minőségű faforgácslapokból készül. A kanapé keretének kiegészítő anyagai rétegelt lemez és HDF. Az ülőgarnitúra ülőfelületei poliuretán habból, T30-ból állnak. Kárpit összetétele: 90% poliészter, 10% nejlon Kárpit anyaga: Kordbársony (Velúr) Hab típusa: T30 poliuretán Ülőfelület típusa: Hab töltet Hab töltet magassága: 8 cm Párnatöltet (34 x 47 cm): Szivacs Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus A kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülőmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm Fekvőfelület: 140 x 200 cm Párnaméret: 34 x 47 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Fekvőfunkció: Igen Fekvőfunkció Átalakítható fekhelyre: Igen Átalakítás típusa: Kézi mechanizmus nélküli átalakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso A puha tapintású Poso szövet megjelenésében a kordbársonyra emlékeztet. Egyedi 3D hatása érintésre kellemes, emellett nagyon tartós és ellenálló. A finom szálakat a felületén könnyen lehet tisztítani speciális kárpittartó készítményekkel. Különleges tulajdonságai révén ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozó anyagaként használják. Poliészterből készül, nejlon hozzáadásával 350 g/m2 magas grammajával. A használt szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az ún. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám után az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso szövet 35.000 ciklussal büszkélkedhet. A háztartásban használt szokásos szövetek körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Kanapé alvófelület | 200 x 140 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, balos, jobbos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, szövet, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, balos, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron