Ajánljuk
Terrakotta színű sarokkanapé SMART COSARO, kétoldalas + 2 párna INGYEN
Méretek 83×230×140 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 203 870 Ft
- 2025. 11. 20. - 203 870 Ft
Termékleírás
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 230 cm Szín: Terrakotta Sarok változata: Univerzális sarok Párna cipzárja 34 x 47 cm: Cipzár Kárpit: POSO 41 Megjegyzés: A kanapé belső forgácslap dekorja eltérhet a termékfotótól. A kanapé anyaga A konstrukció tömör fából és magas minőségű forgácslapból készül. A kanapé vázának kiegészítő anyaga rétegelt lemez és farost lemez. A ülőgarnitúra ülései T30 poliuretán habból állnak. Kárpit összetétele: 90% poliészter, 10% nejlon Kárpit anyaga: Kordbársony (Velúr) Hab típusa: T30 poliuretán Ülőfelület típusa: Hab töltet Hab töltet magassága: 8 cm Párna töltete 34 x 47 cm: Hab Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus A kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm Fekvőfelület mérete: 140 x 200 cm Párna mérete: 34 x 47 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen Ágy funkció Kihúzható ágy funkció: Igen Kihúzás típusa: Kézi, mechanizmus nélküli kihúzás Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso A puha Poso szövet a megjelenésével a kordbársonyt idézi. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett nagyon erős és tartós. A finom szálakat a felületen speciális kárpittisztító készítményekkel könnyen lehet tisztítani. Egyedi jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozására használják. Poliészterből készül, nejlon hozzáadással, magas súlyú 350 g/m 2 . Fontos paraméterek a használt szövetek esetében a tartósság és a kopásállóság, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám átlépése után jelentkezik a kopás. Minél magasabb ez a szám, annál jobb. A Poso szövet 35 000 ciklussal büszkélkedhet . Otthoni használatra szánt szövetek általában körülbelül 20 000 ciklus körüliek.
Méretek
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Termék színe | Barna, Narancssárga |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 200 x 140 cm |
| Forma | Sarok |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
















