






Méretek 83×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Sarok változat: Univerzális sarok Méret: 230 cm-es kanapé Szín: Bézs Huzat: Monolith 04 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom és sima velúr Monolith szövet fémes csillogással Huzat jellemzői: Vízlepergető bevonat csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hab töltet Hab típusa: Rugalmas T30 poliuretán Hab vastagsága: 8 cm Konstrukció: Tömb fa, forgácslap, rétegelt lemez, farostlemez Teljesen kárpitozott kialakítás: Igen A kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülés magassága: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm Lábak magassága: 5 cm Karfa szélessége: 15 cm Alvófelület: 130 x 200 cm Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely mérete: kb. 130 x 70 cm Elhelyezés: A kanapé ülőrész alatt Megj: A forgácslemez dekorációja a kanapén belül eltérhet a termékfotótól. Ággyá alakítás Ággyá alakítható: Igen Ágy mérete: 130 x 200 cm Kihúzás típusa: Manuális, dönthető háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. A Monolith szövet simának és bársonyosnak tekinthető, enyhe fényű megjelenéssel. Egyedi tulajdonságainak köszönhetően, mint szilárdság, ellenállás és kivételes puhaság, kárpitos textília céljára használják. A Monolith szövet előnye, hogy ellenáll a bolyhosodásnak és a fénynek. Természetes fény hatására a színek jelentősen nem változnak. A Monolith, amely 100%-ban magas sűrűségű poliészterből készül, egy speciális védőréteggel bevont. Ez a réteg hidrofób, azaz gátolja a folyadékok azonnali beszivárgását. Folyadékos szennyezés esetén azonnali papírtörlővel való itató használata ajánlott. Tisztításhoz csak speciális bútorkárpitos tisztítószerek használata javasolt. A felhasznált szöveteknél fontos paraméterük a szakítószilárdság és a kopásállóság, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után a szövet kopás jeleit mutatja. Minél magasabb a szám, annál jobb a minőség. A Monolith szövet ciklusszáma közel 100 000. Az otthon használt anyagok általában körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Párnákkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Kanapé alvófelület | 200 x 130 cm |

83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
82×246×145 cm, ágyazható, modern stílusú

86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
84×200×143 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva