






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Sarok változata: Univerzális sarok Méret: Kanapé 230 cm Szín: Bézs Huzat: Monolith 04 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom és sima Monolith velúr szövet fémes csillogással Huzat jellemzői: Vízlepergető kezelés csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet Huzat összetétele: 100% Poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőrész típusa: Hab párnázat Hab típusa: Rugalmas T30 poliuretán Hab magassága: 8 cm Szerkezet: Tömeg fa, faforgácslap, rétegelt lemez, farostlemez Celočalouněné provedení: Igen A kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm Láb magassága: 5 cm Karfa szélessége: 15 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm A kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Kiegészítők Tárolóhely: Igen Tárolóhely mérete: kb. 130 x 70 cm Elhelyezkedés: A kanapé ülőrésze alatt Megj.: A kanapé belsejében lévő faforgácslemez dekoráció eltérhet a termékfotótól. Alvás kialakítás Ágyra kinyitható: Igen Ágy mérete: 130 x 200 cm Kinyitás típusa: Kézi, lehajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. A Monolith szövetet sima felülete miatt a bársonyhoz hasonlítják finom csillogással . Egyedülálló tulajdonságai, mint a szilárdság, tartósság és magas puhaság miatt alkalmazzák kárpitos anyagként. A Monolith textil előnye a göbökkel és a fénnyel szembeni ellenállás. Természetes fény hatására a színek kifejezetten nem változtatják meg megjelenésüket. Bársonyosan puha Monolith 100% poliészterből készült, magasabb gramm súlyú, amelyet speciális védőréteg borít . Ez hidrofil réteget képez, amely megakadályozza a folyadékok azonnali átszivárgását . Folyadékos szennyeződés esetén azonnal ajánlott papírtörlővel felitatni. Tisztításához csak speciális kárpitos bútorokhoz való termékeket használjon. A felhasznált szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a megadott ciklusszám leküzdése után mutatkozik a szövet elhasználódása. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith szövet ciklusszáma közel 100.000. A háztartási szövetek általában körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 130 x 200 cm |
| Súly | 110 kg |
Felhasználói értékelések
Sajnos nem tudok pozitívan nyilatkozni erről a termékről! Egyáltalán nem úgy néz ki mint a képeken . Borzasztóan kényelmetlen és kemény ülőfelület. A párnák morzsalékos szivaccsal vannak kitömve ami átlátszik a szöveten is. A varrások mentén élesek az élek cérnák kilógnak helyenként . A csomagolás szellőző lukain keresztül az anyag színben elváltozott , sokkal sötétebb zavaró pöttyök vannak az ülőfelületen. Megreklamáltam azt mondták kijön .. hmm ez nem kosz hanem szövet elszíneződés. Nehézkes visszaküldés !! Nem ajánlom senkinek , nagyon megbántam!
szép szín
kényelem
minőség
tisztaság
szállítás
megtévesztő képek
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

90×230×140 cm, balos, jobbos

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

84×200×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
80×230×102-170 cm, ágyazható, modern stílusú

75-84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron