






Méretek 75-84×200×143 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: L alakú sarokkanapé Méret: 200 cm-ig Szín: Krém Huzat: Cosmic 10 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Velúr Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus Ülőrész típusa: Hullámrugók és kárpitozó hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Masszív fa és faforgácslap A kanapé méretei (tolerancia +/- 3 %) Szélesség: 200 cm Mélység: 143 cm Magasság: 84 cm / 74,5 cm Ülőrész szélessége: 200 cm Ülés magassága: 38 cm Ülőrész mélysége: 53 cm / 105 cm Lábak magassága: 4 cm Alvófelület: 118 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 73 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrész alatt Cipzáros támasztópárnák (3 db), zúzott PU habbal töltve 2 kis dekoratív párnácska cipzárral A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A kanapé belső faforgácslap dekorációja eltérhet a termékfotótól Átalakítás alváshoz Kinyitható: Igen Ágy mérete: 118 x 200 cm Kinyitás típusa: Kézzel, lehajtható háttal Cosmic szövet A Cosmic szövet struktúrált velúr, 100% poliészterből, amely egyesíti a luxus megjelenést és a mindennapi használatra való magas ellenállóságot. A 240 g/m² súlyának köszönhetően strapabíró és minőségi hatást kelt, ugyanakkor kellemesen puha tapintású. Martindale kopásossági teszten 50 000 ciklus értéket ért el, ami ideális választássá teszi a kárpitozott bútorokhoz magasabb igénybevételű háztartásokban. A bolyhosodás elleni ellenállóság 4/5 és a fényállóság 4/5 biztosítja, hogy a szövet hosszútávon megőrizze megjelenését és színeit. Gyakorlatias előnye a korlátozott folyadékfelszívás, ami megkönnyíti a karbantartást. A Cosmic kiválóan alkalmas kanapékhoz, sarokülőkhöz, fotelekhez és dekoratív kiegészítőkhöz. Ellenállósága miatt ideális választás háziállatokat tartó háztartásokban is. A szép megjelenés megőrzése érdekében javasoljuk a rendszeres porszívózást puha fejű kiegészítővel és az esetleges szennyeződések gyors eltávolítását nedves ruhával.
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 75-84 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes |
| Párnákkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 4 cm |
| Ülésmélység | 105 cm, 53 cm |
| Súly | 73 kg |
| Kanapé alvófelület | 118 x 200 cm |
| Ülésszélesség | 200 cm |
| Alak | L alakú |

84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
Ágyazható, jobbos, kétszemélyes
Raktáron
83×265×89 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, ágyneműtartós, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, szövet, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, balos, kétszemélyes
Raktáron
70×256×158 cm, modern stílusú, jobbos
Raktáron
Modern stílusú, háromszemélyes, párnákkal
Raktáron
Ágyazható, szövet, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, szövet, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, szövet, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
95×240×187 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Ágyazható, szövet, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, rattan, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, rattan, ágyneműtartós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
78×289×92 cm, fa, szövet
Ingyenes szállítás

Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
Raktáron
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, balos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron