








Méretek 83×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Sarokváltozat: Univerzális sarok Méret: Kanapé 230 cm Szín: Bézs Huzat: Monolith 04 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom és sima velúr szövet Monolith fémes csillogással A huzat jellemzői: Vízlepergető bevonat csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet Huzat összetétele: 100% Poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülés típusa: Habkitöltés Hab típusa: Rugalmas T30 poliuretán Habkitöltés magassága: 8 cm Szerkezet: Masszív fa, forgácslap, rétegelt lemez, farostlemez A kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülés szélessége: 200 cm Ülőmagasság: 38 cm Ülés mélysége: 71 cm / 130 cm Lábak magassága: 5 cm Karfa szélessége: 15 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm A kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely mérete: kb. 130 x 70 cm Elhelyezés: A kanapé ülőrészénél Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól. Alvó funkció Kihúzható ágy: Igen Ágy mérete: 130 x 200 cm Kihúzás típusa: Kézi, lehajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. A Monolith szövet finom felületének köszönhetően a selyemhez hasonlítható, enyhe fényű anyag. Kiváló tulajdonságai, mint a szilárdság, tartósság és magas puhaság, alkalmassá teszik kárpitszövetként való felhasználásra. A Monolith textile előnye a bolyhosodás és fényállóság. Természetes fény hatására a színek látványosan nem változtatják meg megjelenésüket. A bársonyos Monolith 100% poliészterből készül, magasabb grammsúllyal, amit speciális védőréteg borít. Ez hydrofób réteget alkot, amely megakadályozza a folyadékok azonnali felszívódását. Szennyeződés esetén azonnal ajánlott itatni papírtörlővel. Csak speciális kárpitozott bútor tisztítószereket használjon a tisztításhoz. A használt szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az ún. Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után a szövet kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith szövet ciklusszáma majdnem 100 000. A háztartásban használatos anyagok átlagosan 20 000 ciklus körüliek.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 130 x 200 cm |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Súly | 110 kg |

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Balos, szövet, állítható
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
85×220×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
Balos, szövet, rusztikus
Raktáron
95×240×187 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Modern stílusú, balos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, balos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
70×256×158 cm, modern stílusú, balos

73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
84×274×160 cm, balos, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
90×242×202 cm, ágyazható, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, balos, jobbos
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
84×236×148 cm, ágyazható, jobbos
Raktáron
77×260×166 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
21×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron