





Méretek 85×220×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé anyaga Váz: Forgácslap, tömör fa Kárpit: Kronos 06 Kárpit színe: Barna Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Velúr szövet Kopásállóság (Martindale): 50 000 Ülőfelület típusa: Hab párnázás Hab típusa: Poliuretán hab T30 Lábak: Műanyag A kanapé Kronos szövettel van bevonva, amely kellemes és sima felületet biztosít finom csillogással. Legnagyobb előnyei a magas, 270 g/m2-es súly, színtartósság és magas kopásállóság. Az ülőfelületeket rugalmas poliuretán hab alkotja, amely garantálja a kényelmes ülést. A konstrukció erős forgácslapból és tömör fából készült. A kanapé méretei Kialakítás: Sarokülő garnitúra Sarok: Univerzális Szélesség: 220 cm Mélység: 140 cm Magasság: 85 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm Alvófelület: 130 x 200 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (a kanapé ülőrésze alatt) Ágy funkció: Igen Szabad támaszpárnák: 3 db Dekoratív párnák: 2 db Szétszerelt állapotban szállítva. Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Kronos Bársonyos és finom felület rövid szálú anyaggal teszi a Kronos szövetet velúr textíliává. A tapintásra kellemes textília finom csillogással és árnyékoló hatással bír. A Kronos bútorszövetként való felhasználását kiemelik tulajdonságai. A textília Kronos előnye még a fényállóság. Természetes fény hatása alatt a színek nem változtatják jelentősen megjelenésüket. Ajánlott speciális kárpitos bútorápoló szerekkel tisztítani. 100% poliészterből készült, közepes, 270 g/m2 súlyú szövet. Fontos paraméterei a használt szöveteknek a szilárdság és kopásállóság, más néven Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a szövet bizonyos ciklusszám elérése után mutatja a kopás jeleit. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos szövetnél ez 50.000 ciklus. Az otthoni használatra szánt szövetek általában körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Kanapé alvófelület | 200 x 130 cm |

85×220×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
86×201×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
82×246×145 cm, ágyazható, modern stílusú

Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

84×200×143 cm, ágyazható, balos

77-90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
86×201×140 cm, ágyazható, balos

86×201×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
90×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron