Hasonlítsd össze az árakat 12 100 Ft-tól 18 790 Ft-ig 3 webáruházban:
Kanlux 31517 - LED mennyezeti lámpatest AZPO LED/22W/230V átm. 42 cm IP54 fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 12 100 Ft és 18 790 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 17 225 Ft
- 2026. 04. 13. - 17 225 Ft
- 2026. 05. 17. - 15 660 Ft
- 2026. 04. 13. - 15 660 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern, elegáns mennyezeti LED lámpatest. Állítható színhőmérséklet (3000K / 4000K / 6000K) a lámpatest hátoldalán található kapcsolóval. Védettségi fok: IP54.
Specifikációk
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 2700 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Series | AZPO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |
Hasonló termékek

Globo 67344D - OBRIEN LED mennyezeti lámpa 19W, 230V, 3000K, 31x33 cm
Műanyag, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Kanlux 37291 - LED Ipari mennyezeti világítás IPER LED/19W/230V IK10 IP65 kerek fehér
Műanyag, szélesség, magasság
Raktáron
LED dimmelhető mennyezeti lámpatest LED/70W/230V 3000-6500K fekete + távirányító
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Malu
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 67280-18 - LED Felületre szerelhető csillár KERRY LED/18W/230V
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71393 - RAMIN dimmelhető mennyezeti lámpatest LED/30W/230V 3000-6500K + távirányító
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Ramin
Fém, műanyag, okos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED mennyezeti lámpa GALAXY LED/24W/230V fekete/arany
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Paulmann 71000 - LED/11,2W Mennyezeti panel ATRIA 230V 3000K fekete
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71308 - LED Dimmelhető mennyezeti lámpa LADAN LED/48W/230V 3000-6500K + távirányító
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fekete + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Immax NEO 07297L - LED dimmelhető süllyeszthető downlight, 36W/230V, Wi-Fi, Tuya Ø 23 cm, fekete
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Binary LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
RaktáronIngyenes szállítás
LED dimmelhető mennyezeti lámpa LED/30W/230V 3000-6500K fekete Wi-Fi Tuya + távirányító
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest MODERN MINI LED/45W/230V 3000-6000K + távirányító
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 67330G-18 - LED Mennyezeti lámpa BEATRIX I LED/18W/230V
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Solight WO8008 - LED dimmelhető lámpa WOODY LED/60W/230V 3000-6500K, 50 cm, DO
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED RGBW Dimmelhető mennyezeti lámpa CARVALHO 3xE27/9W/230V Wi-Fi tölgy átm. 47,5
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED PANEL 7,5W/SMD/4000K/ FEKETE-ARANY
Fém
Raktáron
Kültéri Függeszték Antracit PANDELLA TRIO R62642132
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Dimmelhető LED csillár FALCON II LED/108W/230V 3000-6500K átm. 80 cm fekete + távirányító
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Kanlux 31534 - LED mennyezeti lámpatest AZPO LED/22W/230V 42x42 cm IP54 fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Bianco LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető mennyezeti lámpa MILKY WAY LED/36W/230V 3000-6500K +DO
RaktáronIngyenes szállítás
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető lámpa LARIOS LED/60W/230V 3000-6500K ø 49 cm fekete + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető lámpa LARIOS LED/48W/230V 3000-6500K ø 39 cm fekete + távirányító
Üveg, fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Glavian
Fém, műanyag, meleg fehér
Raktáron
Brilagi - FRAME SMART fényerőszabályozható LED lámpatest 30W/230V fehér IP44 + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest WITOLD LED/48W/230V 3000-6000K + távirányító
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Dimmelhető mennyezeti lámpa WITOLD LED/72W/230V 3000-6000K + távirányító
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - Fürdőszobai mennyezeti lámpa CLARE 2xE27/24W/230V átm. 30 cm IP54 bézs
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Spotlámpa sínrendszerrel VOLF 4xGU10/10W/230V fekete
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás





