






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa, amely kényelmesen vezérelhető távirányítóval vagy mobiltelefonnal. A lámpa az első indításkor csak villog - nem világít. A teljes működéshez és vezérléshez Wi-Fi hálózathoz kell csatlakoztatni. Wi-Fi kapcsolat nélkül a lámpa nem fog működni. Fokozatmentesen dimmelhető, a fény színe változtatható vagy választhatók előre beállított üzemmódok. Távolról is vezérelhető Immax NEO PRO mobilalkalmazással (az iOS és Android számára). Egyúttal a világítás a mellékelt IR távirányítóval. Hangvezérlés támogatása Amazon Echo és Google Home. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor az utolsó beállítások megőrződnek, amíg nem módosítja őket. A memóriafunkció csak akkor működik, ha a lámpát távirányítóval kapcsolják ki; a hagyományos kapcsolóval történő kikapcsolásnál nem. Hagyományos kapcsolóval történő kikapcsoláskor megváltozik a színhőmérséklet. Éjszakai üzemmód - tompa fényen világít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része (elemek nem részei a csomagnak). A távirányító megfelelő működéséhez először csatlakoztatni kell a lámpát a mobilalkalmazáshoz és a Wi-Fi-hez.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 128 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 9600 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 665 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 128 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 128 W |
| Series | POOL Brilagi, POOL SMART REMOTE Brilagi, POOL 40 cm Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, konyhába, rusztikus
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron