





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém, Műanyag |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szögletes |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Középfehér |
| Szín | Fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Alak | Négyzetes |
| Hely | Hálószoba |
| Series | FUEVA 1 Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Konyhába, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, műanyag, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron