Hasonlítsd össze az árakat 16 290 Ft-tól 18 595 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 16 290 Ft és 18 595 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1153 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 31. - 17 443 Ft
- 2026. 03. 24. - 17 443 Ft
- 2026. 02. 23. - 15 970 Ft
- 2026. 01. 26. - 16 930 Ft
- 2026. 01. 19. - 15 970 Ft
- 2026. 01. 12. - 16 438 Ft
- 2026. 01. 10. - 17 930 Ft
- 2025. 12. 23. - 16 438 Ft
- 2025. 12. 18. - 17 930 Ft
- 2025. 12. 02. - 18 583 Ft
- 2025. 11. 20. - 14 604 Ft
- 2025. 11. 06. - 18 583 Ft
- 2025. 07. 05. - 19 890 Ft
- 2025. 06. 28. - 19 646 Ft
- 2025. 06. 16. - 19 890 Ft
- 2025. 06. 11. - 18 833 Ft
- 2025. 05. 28. - 16 723 Ft
- 2025. 05. 14. - 18 295 Ft
- 2026. 05. 31. - 16 290 Ft
- 2026. 03. 24. - 16 290 Ft
- 2026. 02. 23. - 15 970 Ft
- 2026. 01. 26. - 15 970 Ft
- 2026. 01. 19. - 15 970 Ft
- 2026. 01. 12. - 15 970 Ft
- 2026. 01. 10. - 15 970 Ft
- 2025. 12. 23. - 15 970 Ft
- 2025. 12. 18. - 15 970 Ft
- 2025. 12. 02. - 15 970 Ft
- 2025. 11. 20. - 13 920 Ft
- 2025. 11. 06. - 15 970 Ft
- 2025. 07. 05. - 19 890 Ft
- 2025. 06. 28. - 19 160 Ft
- 2025. 06. 16. - 19 889 Ft
- 2025. 06. 11. - 16 721 Ft
- 2025. 05. 28. - 14 656 Ft
- 2025. 05. 14. - 17 305 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 16290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém, Fa |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1100 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Alak | Kerek |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| Series | JULIO Globo, BEATRIX Globo |
| Gyártó | Globo |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon szépen világít.
Hasonló termékek

LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 70W
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 60W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fa LED-del 3 fokozatban dimmelhető 3-lámpás - Rondas
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fekete mennyezeti lámpa fával, beépített LED-del, 3 fokozatban szabályozható, 3 lámpás - Alec
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 25W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Lucide 44113/30/02 - LED Mennyezeti lámpa ANDREAS LED/30W/230V arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fa LED-del 3 lépésben szabályozható 4-lámpás - Navara
LED, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Lucero Olympia 84W LED mobil applikációval is vezérelhető lámpa
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 70W
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos mennyezeti lámpa fekete 3-lámpás távirányítóval - Rondas
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval, 4 lámpás - Navara
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Serafino LED
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elize általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fekete minimál 60 W-os, 48x35 cm fekete LED távirányítós mennyezeti lámpa
LED, konyhába, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fa LED-del 3 lépésben dimmelhető - Rowan
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti ventilátor fekete, LED-del és távirányítóval - Steer
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus mennyezeti lámpa rozsdabarna 26,5 IP44 - Bri
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 105W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Almeria általános mennyezeti lámpa
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete fehérrel 25 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatban szabályozható - Rowan
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
GLOBO 67833-60 - LED Mennyezeti lámpa NABRO 5xLED/12W/230V
LED, kristály, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 95W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fekete kerek LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Nimue
LED, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 60W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fa LED-del, 3 lépésben dimmelhető, 3-lámpás - Navara
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos mennyezeti lámpa fekete IP44 2-lámpás, Wifi-vel ST64 - Charlois
LED, üveg, fém
Raktáron
Aveo LED általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Matt fekete BEATRIX GLOBO-67297D
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 60W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Fekete Matt BEATRIX I GLOBO-67330-24
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos mennyezeti lámpa fekete 31 cm, beleértve a WiFi A60 IP44 - Yuma
LED, üveg, fém
Raktáron






