





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A világítás új irányt vesz - EGLO connect Nem szükséges Wi-Fi vagy adapter. Beállítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes alkalmazás Androidra és iOS-re. A RGBW funkció révén könnyen változtathatók a fény színei, beleértve a fehéret is. Fokozatmentes fényerő-szabályozás (0-100%). 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. 16 millió szín választéka - RGB. Előre beállított színek kiválasztása. Időzítő a lámpa be- és kikapcsolásához. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia/RGB/Dimmelhető távirányítóval |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 335 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 4800 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Series | FRAIOLI-C Eglo, FRAIOLI Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron